Ödüllü Yarışma !

Merhaba arkadaşlar,

 

Pvp agar sitemiz www.inciagario.com henüz çok yeni bir site olmasına karşın serverımız yavaş yavaş büyümeye başladı. Ancak daha hızlı büyümek için aklımıza bir yarışma fikri geldi. Server büyüdükçe hem biz kazanacağız hemde sizlere kazandıracağız. Bu nedenle sitemizi facebook üzerinde Üye sayısı fazla olan pek çok Grupta paylaşma, kendi profilinizde paylaşma üzerine yapılacak olan bu yarışma da sitemizi en çok tanıtan ilk 5 kişiye ödül verilecektir.

 

Yarışmaya Nasıl katılırım ?

Yarışmaya katılabilmeniz için facebook hesabınızın olması gerekiyor. Daha sonra üye sayısı fazla olan gruplarda sitemizi tanıtan bir kaç cümle ve beraberinde sitemizin linkini paylaşma, kendi profilinizde paylaşma son olarakda paylaşım yaptığınız durumun linklerini bize mail yoluyla iletme. Tabiki tek bir paylaşımla ödül alma ihtimaliniz neredeyse imkansız. Bunun için mümkün olduğunca fazla reklam yapmanız gerekiyor.

Paylaşım linkini nasıl alacağım ?

Facebook üzerinde paylaştığınız reklam linkini alabilmek için grupta veya profilinizde yayınladığınız reklam güncellemesinin altında tarih veya dakika cinsinden zaman dilimi olur. Buraya tıkladığınızda ilgili paylaşımın linki adres çubuğunuzda görünür. Örnek olması açısından sizlere bir resimle gösterelim.

örnek

Burada belirtilen zaman dilimine tıkladığınızda adres çubuğuna paylaşımın linki geliyor.

Adres çubuğundaki link nedir ?

Bunuda yine resimle gösterelim ki açıklayıcı olsun.

adres

 

Ödül neye göre verilecek ?

Ödül sitemizi aktif sayfa ve gruplarda en çok tanıtımı yapan ilk 5 kişiye verilecektir. Bunun için çok fazla tanıtım yaptığınıza inandığınız zaman tüm linkleri içeren bir txt dosyası oluturup bize mail yoluyla iletip yarışmanın sonlanmasını bekleyebilirsiniz.

Listeyi gönderdikten sonra tekrar  ek liste göndere bilir miyim ?

Bize ilettiğiniz liste sonrasında eğer hala reklam yapmış ve bununda bir önceki listeye eklenmesini istiyorsanız bize ek listeyi göndermeniz yeterli. Tüm listelerinizi değerlendirmeye alıp en çok tanıtımı yapan kişiye ödülü vereceğiz.

Para ödülünü nasıl alacağım ?

Para ödülünü işbankası hesap bilgilerinizle eğer işbankası hesabınız yok ise diğer bankaların bilgileriyle bize başvurabilirsiniz. Zaten bankayla işi olacak olan sadece ödülü alan 5 kişi olacak. Kazananlar ilan edildikten sonra kendilerinden banka bilgileri istenecektir. Ek olarak banka hesabına da sahip değilseniz paypal yoluyla ödülü kazanan yarışmacılarada ödülü gönderilir.

Ödüllerin tutarı nedir ?

1. kazanan 50 tl

2. kazanan 35 tl

3. kazanan 20 tl

4. kazanan 15 tl

5. kazanan 10 tl

Olmak üzere toplamda 130 tl ödeme yapılacaktır. Henüz ilk yarışmamız olduğu için fazla bütçe ayıramıyoruz. Eğer yarışma amacına ulaşır serverdaki oyuncu sayımız artarsa yeni yarışmalar düzenlemeye devam edeceğiz.

Listemi nasıl ileteceğim ?

Paylaşımlarınızın tümünü içeren listeyi [email protected] mail adresine ileterek yarışmaya katılabilirsiniz.

Reklamı Nasıl yapacağım ?

Reklam yaparken aşağıdaki metni aynen alıp kopyalayın ve reklam yapacağınız sayfa grup veya hesaplara yapıştırın. Siz bu metni yapıştırıp biraz beklediğinizde bağlantı otomatik olarak çıkacak ve inciagario.com bağlantısı yüklendiğinde paylaşacaksınız.

Reklam metni :

Agar onuyoruz ! Türkiye sunucu onlarca oyuncu ile eğlence sizi bekliyor http://www.inciagario.com

 

Liste gönderirken uymanız gereken şablon

İsim soy isim

mail adresi :

Varsa telefon bilgileri(KAzanan yarışmacıise telefon yoluylada bildirim yapacağız)  :

Liste urlsi : (listenize dosya yükleme sitelerine yükleyebilir indirme linkini verebilirsiniz)

 

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*