Sniper eLite v2 Full indir – Tek Link

Sniper eLite v2 Full indir - Tek Link
Sniper eLite v2 Full indir – Tek Link
Bugün sizlere belli bir hikayeye sahip ve büyük bir hayran kitlesi bulunan Sniper Elite  oyununun ikinci versiyonu olan Sniper Elite v2  indir oyununu tanıtacağız. Oyun Rebellion firması tarafından piyasaya sürülmüştür.
Sniper Elite v2  oyunu, kurgusu ve grafikleri ile oldukça aksiyon ve macera dolu bir yapımdır. Oyunun ilk sürümüne göre yeni oyunda bir çok kurgusal özellik göze çarpıyor. Bu da oyunu oynarken oyunda hayattan da bir şeyler bulmamızı sağlıyor.
Oyunun hikayesine gelecek olursak, oyunda Rusların ürettiği teknolojik bir silahı Almanlar çalmak istiyor. Biz de Almanların planlarını engelleyip silahları çalmalarına engel olacağız.
Oyunun grafikleri ile sesleri oldukça yüksek kalitede. Karakterlerden ve silahlardan çıkan sesler oldukça orijinal.
Oyunda göze çarpan iki özellik var. Biri aksiyon dolu sahneler yaşandığında Max Payne tarzı yavaşlatılmış kamera görüntüleri, ikincisi ise düşmana attığımız mermilerin x ray kameraları ile düşmanı parçalayışını görebilmemiz. Oldukça hoş düşünülmüş ve başka oyunda fazla rastlayamadığımız bu özellikler, oyunu kendi sınıfında bir adım daha ileriye taşıyor.
Sizler de yenilenen ve bol aksiyon maceralı olan Sniper Elite v2 indir  oyununu sitemizden indirebilirsiniz. İyi oyunlar.
Sniper Elite v2 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: (Vista SP2)/(Windows 7)
İşlemci: @ Intel Pentium D 3.0 [email protected] Athlon II X2
RAM: 2 GB (Vista/Win 7)
Ekran Kartı:   NVIDIA GeForce 8800  veya ATI Radeon HD 3870
 Boş Harddisk Alanı: 10 GB
Not: XP Desteklenmemektedir.

Sniper Elite v2 indir
http://turbobit.net/mktsrgfnpkuk/TL.SEV2.rar.html

Altenatif link (Roketindir) : Sniper elite v2 indir

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*