Counter Strike 1.6 full indir – Tek Link / Cs 1.6

Counter Strike 1.6 full indir - Tek Link / Cs 1.6
Counter Strike 1.6 full indir – Tek Link / Cs 1.6
Bilgisayar oyunu oynayanların neredeyse hepsinin hayatının belli bir döneminde yer edinmiş olan cs 1.6 indir oyunu, dünyanın en çok oynanan oyunlarından birisidir. Yıllar önce birkaç geliştiricinin Half Life ‘ın alt oyunu olarak geliştirdiği bu oyun kısa sürede arkasına büyük bir hayran kitlesini de alarak çok hızlı bir şekilde yayılmaya ve gelişmeye başladı.
Oyunu daha önceden oynayanların da bileceği gibi oyunda takımlar halinde yarışıyoruz. Terörist ve Counter Timlerinden birini seçerek oyuna başlıyoruz. İsterseniz oyun içinde bulunan botlarla isterseniz oyun için internetten indireceğiniz yardımcı programlarla online bir şekilde oynayabilirsiniz. İnternette kurulan bir çok Counter Strike 1.6 indir sunucusunun listesini bulup isterseniz o an sunucuda oynayan insanlarla isterseniz de arkadaşlarınızla  oynayabilirsiniz.
Counter Strike oyununun 1.6 güncellemesi ile hem terörist hem de counter takımlarına bir adet yeni silah eklenmiştir. Ayrıca oyuna gelen yeni güncelleme ile nişan kabiliyeti arttırılmış ve böylece oyunun daha gerçekçi olması amaçlanmıştır. Yeni güncellemeyle gelen bir diğer yenilin ise counter takımının kullandığı zırhtır. Yıllardır dünyanın en çok oynanan oyunu olma özelliğini kimseye kaptırmayan Counter Strike 1.6 indir oyununu sitemizden indirerek gerçekçi savaşın keyfine varın. Keyifli oyunlar.
cs 1.6 indirme sistem gereksinimleri :
İşlemci : Pentium 3 800 Mh
İşletim Sistemi : Windows Xp / Vista / 7
Ram : 128 MB
Ekran Kartı 32 Mb
Boş alan : 500 Mb
Klavye ve Mouse
Multiplayer oynamak için internet bağlantısı
Oyun kurulumsuzdur. CD KEy isterse AAAAAAAAAAAAA şeklinde giriniz.
Cs 1.6 indir

Alternatif Link (Roketindir) : Cs 1.6 indirCounter strike 1.6 indir

Readers Comments (18)

 1. admin oyun indirilmiyo

  Cevapla
 2. super ama ndn turbobit??

  Cevapla
 3. ADMİN çok tşkler inş. çalışır eskiden az oynamazdık net üzerinden sabahlara kadar inş. gene öyle kapışırız 🙂 exselans

  Cevapla
 4. bu arada red crucible2 oynasanıza bir counter stirke yi bırakırsınız oyunun grafikleri istenirse bırak high den ultimate ye bile ayarlanıyor oyunda tank araç gereç helikopter de var binebiliyorsunuz bide oyunda tek özel kuvvetleri silahı değil dünyanın bütün silahları var bomba atarı falan da yanlız oyunindirilmiyor silah dediğiniz coins le alınıyor coins de gerçek parayla ama 15 veriyor biriktirirseniz 250 ye kadar eniyisi bir sa7 rus yapımı roket alırsınız normal roketlerle düşüremezsiniz silah dürbününden anlamanız gerek herşey ortaya bakmakla olmaz bilmiyorsanız 250 den bir sa7 alın derim roket güdümlüdür

  Cevapla
 5. ne güzel oynuyodum..artık giriyom ama terorıst yada counter secemıyorum yardımcı olun bana

  Cevapla
 6. ankara

  Cevapla
 7. face calmayı bilen cwlsın bn kini bn karslıyım calana 15 tl

  Cevapla
 8. bu nasıl oynanıyor arkadaşlar

  Cevapla
 9. ben güçlü rakibim

  Cevapla
 10. sentyabir da oyun cok iyi kececek
  \

  Cevapla
 11. ALA HAMINIZ SUSUN OYUN YUKLENIR

  Cevapla
 12. oyun niye inmiyor arkadaşlar

  Cevapla
 13. oyun süper zombiler falan çok iyi ya

  Cevapla
 14. gencler yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

  Cevapla

Leave a comment

Your email address will not be published.


*