Cm 03 04 indir Full – Tek Link – Championship Manager 03 04

Cm 03 04 indir Full - Tek Link - Championship Manager 03 04
Cm 03 04 indir Full – Tek Link – Championship Manager 03 04
 Menajerlik oyunlarının ilahı sayılan Championship Manager  oyununun devrim yaratan versiyonu olan ve 2003 – 2004 sezonunu da içinde barındıran sürümünü bugün sizlere tanıtacağız. Oyun Eidos Interactive firması tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştür.
Oyun eski bir oyun olmasına rağmen bilgisayarınızda nostalji rüzgarları estirecektir. Oyunun hala çok sayıda kullanıcısı vardır. Cm 03 04 indir  oyunu ile menajerlik oyunlarında devrim yaratılmıştır. Önceki sürümlerden farklı olarak ilk kez iki boyutlu maç motoru bu oyunda kullanılmıştır.
Oyun, 2003 – 2004 sezonunun en güncel kadrosu ile birlikte bilgisayarınıza inecektir. Oyunda bir çok yeni özellik göreceğiz. Örneğin kızdığımız bir oyuncuya para cezası verebilir ya da maaşından kesebiliriz. Disiplin kurallarına uymayan bir futbolcumuz olduğu zaman ona ceza olarak paf takıma yollayabiliriz. Bunların aksine bir oyuncuya ceza verdiğimiz gibi ödül de verebiliriz. Oyununu beğendiğimiz futbolcular için basına olumlu demeçler verebiliriz.
Takımın kontrolü tamamen sizin elinizde. Oyunun Türk oyuncular için en  büyük artısı ise Türkçe dil desteğinin bulunmasıdır. Cm 03 04 indir  oyununu sitemizden full ve Türkçe olarak indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar.
CM 03 04 SISTEM GEREKSINIMLERI
Merkezi İşlem Birimi (İŞLEMCİ) : Celeron 700 MHz
KISA SÜRELİ BELLEK(RAM): 128 mb geçici bellek
VİDEO KART(EKRAN KARTI): 32 Mb grafikli ekran kartı
BOŞ ALAN:200 Mb boş alan
SİSTEM: Windows Xp/98

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*