Assassin’s Creed 3 Full indir – Tek Link

Assassin's Creed 3 Full indir - Tek Link
Assassin’s Creed 3 Full indir – Tek Link
Dünyanın en iyi macera oyunları arasında yerini alan Assasin’s Creed , yeni serisi ile karşımıza çıkıyor. Bugünkü yazımızda sizlere serinin üçüncü ve son oyunu olan Assasin’s Creed 3 indir oyununu tanıtacağız. Oyun, Ubisoft firması tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştür.
Oyunun grafikleri oldukça iyi. Oyunda çok iyi düşünülen mevsim geçişleri iyi grafiklerin yardımıyla kullanıcıya hoş bir görünüm sunuyor. Oyun görev geçme mantığına dayalı bir oyundur. Asıl görevlerimizin yanında yapacağımız yan görevler ile de oyundan oldukça fazla zevk almanız mümkün.
Oyunda yöneteceğimiz kahramanın adı Connor. Daha önce oyunda Desmond karakterini kontrol olanağı bulunmazken bu oyunda bu karakterle çeşitli savaş stratejileri dahi geliştirmek mümkün oluyor. Assasin’s Creed 3 macera oyunları arasında en çok tercih edilen oyundur. Oyunun sistem gereksinimleri her ne kadar yüksek olsa da, bu sistem gereksinimlerine değecek bir oyundur.
Oyunda kullanılan grafiklerin dışında dövüş ve ses efektleri de harika. Yüksek performanslı bir bilgisayarınız varsa oyunu daha iyi bir şekilde oynayabilirsiniz. Önceki sürümlere göre oyuna bir çok yeni karakter ve yeni silahlar eklenmiş durumda. Her seride yenilenen mekan bu seride de aynı kalmayarak yenilenmiş ve oldukça detaylı bir tasarımdan geçmiş.
Aksiyon ve macera dolu Assasin’s Creed 3 indir oyununu sitemizden indirebilirsiniz. İyi oyunlar.
Assassin’s Creed 3 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows Vista(SP2) / Windows7 (SP1) / Windows 8
İşlemci: 2.66 GHz Intel Core ™ 2 Duo E8200 veya 2.66 GHz AMD Athlon ™ II X4 620
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB DirectX 10 Shader Model 4.0 veya üstü ile uyumlu
HDD: 17 GB boş disk alanı
DirectX: 10
Ses: DirectX uyumlu (Surround Sound 5.1 uyumlu ses kartı önerilir)

Assassin’s Creed 3 indir
http://turbobit.net/84sn44jatwha.html


Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*