Agario

Marvel Ultimate Alliance 2 İndir

admin tarafından 1 sene önce yazıldı, birçok kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Marvel-Ultimate-Alliance-2

Marvel Ultimate Alliance 2

Oyun yapımcısı Activision tarafından yayına sunulan Marvel Ultimate Allianca 2 oyunu sizlerle buluşuyor. Marvel Universe dünyasında sizde rüya takımınızı kurabilirsiniz.

Oyun İçeriği

24 özel karakter ve hepsinin özel olan güçleri bulunmaktadır. Online olarak en fazla dört oyun arkadaşınızla birlikte oyun oynayabilme şansınız vardır.  İsterseniz çevrimdışı bulunarak singleplayer modlarını oynama şansınız bulunmaktadır. Oyunda iç savaş çıkma olasılığı bulunmaktadır. Bu iç savaşı önlemek için mücadele vermeniz gereklidir. Bu mücadele sırasında ölmeniz bile gerekecektir.

Marvel Ultimate Allianca 2 games ilk oyuna göre daha gelişmiş bir şekilde oyunculara sunulmaktadır. Black Panther, Carnege Cable, Magneto ve Psylocke karakterleri eklenmiştir. İlk oyuna göre dört yeni görev eklenmiş, boss savaşları ve yeni mühimmatlar eklenmiş bulunmaktadır.

Boyut: 5-gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz

agario unblocked       agario play

————————————————————–

Marvel Ultimate Alliance 2

(((Alternatif)))

Marvel Ultimate Alliance 2

(((Alternatif)))

Marvel Ultimate Alliance 2
=================
Marvel Ultimate Alliance 2

Torrent

marvel-ultimate-alliance-2-wallpaper-672x372 Marvel-Ultimate-Alliance-Screensaver-PS3_1

rarpasCepde apk
Etiketler :
Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

serious sam 2 indir | cm 03 04 indir | far cry 3 indir | Max payne 2 indir | Call Of Duty 2 indir | tekken 5 indir | full indir agario agario
Sitemiz gezginler kelimesinden ilham alarak sizlere en iyi oyun indir apk indir hileli apk sitesi olma amacıyla hizmet etmektedir.
Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır. cs 1.5 indir cs 1.6 indir gta san andreas indir gta 4 indir gta 5 indir gta vice city indir left 4 dead 2 indir city car driving indir Omsi Bus Simulator indir