Agario

Metin2 Cixcocuk97 Pvp Efsun Botu indir 2014

admin tarafından 3 sene önce yazıldı, birçok kez görüntülendi ve 1 yorum yapıldı.
Metin2 Cixcocuk97 Pvp Efsun Botu indir 2014
Metin2 Cixcocuk97 Pvp Efsun Botu indir 2014

Dünyanın en çok oynanan online oyunu Metin2 hilelerini tanıtmaya devam ediyoruz. Metin2 severlerin de bileceği gibi oyunun en çok tercih edilen hileleri cixcocuk97 tarafından Türkçe yapılan hilelerdir. Bu yazımızda sizler için Metin2 oyununun en çok aranan hilesi cixcocuk97 efsun botunu paylaşacağım. Hile yabancılar tarafından yapılmış ancak Cixcocuk97 tarafından Türkçe’ye çevrilmiştir.

Hilenin oyunda aktif olması için bilgisayarınızda bazı programların yüklenmesi gerekir. Metin2 Cixcocuk97 efsun botunu kullanabilmeniz için lütfen aşağıdaki programları bilgisayarınızda yüklü değilse yükleyin. Programları yükledikten sonra bilgisayarınızı mutlaka yeniden başlatın. Hileyi çalıştırabilmek için ayrıca birde injectör gerekecek. İnjectör de zaten sizlerle paylaştığımız hile dosyasında mevcut.

Şimdi gelelim Cixcocuk97 efsun botunun nasıl kurulup çalıştırılacağına.  Aşağıda sizlere söylediğimiz adımları teker teker uyguladığınız takdirde hileniz sorunsuzca çalışacaktır. Aşağıda sizlerle paylaştığımız linkten Cixcocuk97 efsun botu hilesini indirebilirsiniz.


Botun sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için gereken programlar aşağıdadır.
Aşağıdaki bannerlerden eğer bilgisayarınızda yüklü değilse indirin. İndirip kurduktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmayı unutmayın.
Microsoft .NET Framework 3.5 0

Oyuna giriş yapın
Yöntem 1 klasörüne girin
 “Cixcocuk97 İnjectör” Açıp  ”DLL Bul” Tıklayoruz.
Karşımıza çıkan ekrandan dll seçip çalıştır diyoruz.
Karşımıza bir hata mesajı çıkacak ona tamam diyoruz.5 saniye içinde oyunumuza tıklıyoruz.
Artık hileniz hazır durumda. Keyifli oyunlar.

Cixcocuk97 Efsun Botu indir
http://turbobit.net/gy2mapahl7fb.html
rarpasCepde apk
Benzer Yazılar
Yorumlar ( 1 )
  1. yiğit diyor ki:

    parola ne kardeş


serious sam 2 indir | cm 03 04 indir | far cry 3 indir | Max payne 2 indir | Call Of Duty 2 indir | tekken 5 indir | full indir agario agario
Sitemiz gezginler kelimesinden ilham alarak sizlere en iyi oyun indir apk indir hileli apk sitesi olma amacıyla hizmet etmektedir.
Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır. cs 1.5 indir cs 1.6 indir gta san andreas indir gta 4 indir gta 5 indir gta vice city indir left 4 dead 2 indir city car driving indir Omsi Bus Simulator indir